KORZYŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z listą korzyści, jakie zapewniają Państwu nasze porady prawne online. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa prawo pracy, rodzinne, handlowe, mieszkaniowe czy inne, jesteśmy w stanie zapewnić w pełni profesjonalną pomoc poprzez wyczerpujące wyjaśnienia związane z danym zagadnieniem. Dysponujemy bardzo szeroką wiedzą z licznych dziedzin oraz wieloletnim doświadczeniem w niesieniu pomocy naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo zawiedzeni jakością naszych usług.

INDYWIDUALNA, BEZPŁATNA WYCENA PORADY PRAWNEJ

Całkowitą cenę podajemy zawsze już na samym początku, czyli na etapie negocjacji. Zachowujemy uczciwe podejście do klienta i nie naliczamy żadnych ukrytych kosztów. Wyceny dokonujemy na podstawie opisu problemu i załączonych dokumentów.

SZYBKOŚĆ

Nasza oferta idealnie nadaje się dla osób, którym zależy na czasie. Zamawiając porady prawne przez Internet w naszej kancelarii, pomoc otrzymują Państwo w ciągu zaledwie 24 godzin. Jeśli sprawa jest bardzo pilna, prosimy o taką informację i postaramy się zrealizować usługę jeszcze tego samego dnia.

Pytania dodatkowe w cenie porady

Niejednokrotnie zdarza się, że po zapoznaniu się z poradą prawną, klientom nasuwają się dodatkowe pytania lub wątpliwości. Udzielimy Państwu dodatkowych wyjaśnień bez naliczania kolejnych kosztów - wystarczy do nas napisać lub zadzwonić, aby otrzymać rzetelną pomoc.

Wygoda

Zamawiając porady prawne online, można otrzymać je bez wychodzenia z domu. Oszczędzają Państwo w ten sposób wiele czasu, nie musząc odwiedzać osobiście naszej kancelarii. Z klientami kontaktujemy się przez telefon lub e-mail, zależnie od jego preferencji - prosimy, aby wspomnieć nam o wybranej formie.

Anonimowość

Mają u nas Państwo zapewnioną stuprocentową anonimowość. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze zachowujemy pełną dyskrecję i na swojej stronie nie publikujemy żadnych pytań klientów ani naszych odpowiedzi na nie. Zależy nam na tym, aby mieli Państwo do nas pełne zaufanie.

Porada prawna na piśmie

Przygotowujemy porady prawne online w formie pisemnej i wysyłamy jako dokument, dzięki czemu można się z nimi dokładnie zapoznać, poświęcając na to dowolną ilość czasu. Co więcej, w razie potrzeby zawsze mogą Państwo do niej wrócić, aby przypomnieć sobie pewne informacje. Chcemy, aby nasze porady były w pełni zrozumiałe także dla osób bez wiedzy prawnej, dlatego piszemy je prostym językiem.

Gwarancja satysfakcji

warantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług. W przypadku, gdy przygotowana przez nas opinia nie odpowiada na zapytanie klienta, otrzymuje on zwrot pieniędzy. Oznacza to, że nic Państwo nie ryzykują, a my dopracujemy poradę pod każdym względem, aby spotkała się z aprobatą.

UZYSKAJ PORADĘ