Porady prawne – Kościan

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, gdy potrzebny jest Państwu naprawdę dobry prawnik. Kościan stanowi lokalizację jednego z dwóch oddziałów naszej kancelarii (drugi mieści się na terenie Poznania), gdzie zawsze otrzymają Państwo rzetelną pomoc. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów o ogromnej wiedzy i bogatym doświadczeniu, ponieważ zależy nam na tym, aby zagwarantować klientom obsługę na najwyższym poziomie i spełniać oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego z nich. Już od lat zapewniamy profesjonalne porady prawne mieszkańcom Kościana i okolic, ciesząc się ich uznaniem.

FILIA KANCELARII
Adres: Plac Wolności 26/4, 64-000 Kościan
Tel. kom.: 503 597 874
Email: a.waloszek.stachowiak.adwokat@gmail.com

Nasza oferta

Główną specjalizację naszej kancelarii stanowią właśnie kompleksowe porady prawne. Przez Internet nasz prawnik udziela ich klientom z całego kraju, zaś w Kościanie można umówić się też na spotkanie osobiście. Co więcej, zajmujemy się także reprezentowaniem klientów podczas rozpraw sądowych i przed różnego rodzaju instytucjami. Poza tym, sporządzamy szereg wielorakich pism, takich jak zażalenia, apelacje, wezwania do zapłaty czy pozwy, zapewniając przy tym też klientom informację o tym, gdzie, kiedy i w ilu egzemplarzach należy złożyć dany dokument. Zajmujemy się wieloma różnymi dziedzinami i oferujemy m.in. porady prawne online z prawa pracy, rodzinnego, budowlanego, administracyjnego, karnego i nie tylko.

Przejdź do oferty

Prawo rodzinne

Oferujemy porady prawne online z prawa rodzinnego, a także osobiście w Kościanie i Poznaniu. Obejmuje to między innymi kwestie rozwodu, separacji, ubezwłasnowolnienia, alimentów i podziału opieki nad dzieckiem. Są to często trudne życiowe sytuacje, przez które nasze merytoryczne wsparcie pomoże przejść.

Prawo pracy

Nasze porady prawne online oraz w kancelarii obejmują także prawo pracy. Wyjaśnimy Państwu rozmaite kwestie związane z urlopami, wynagrodzeniami, rozwiązaniem umowy i nie tylko. Ponadto, możemy też pomóc np. w ubieganiu się o odszkodowanie z racji wypadku w pracy oraz w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do podjęcia zatrudnienia zagranicą.

Prawo mieszkaniowe

Zapraszamy do nas także osoby, które mają pytania związane z prawem mieszkaniowym. Możemy poruszyć zagadnienia związane ze sprzedażą, kupnem oraz wynajmem nieruchomości, aby uzyskali Państwo pewność, że transakcje te przebiegają w pełni legalnie. Zajmiemy się też np. kwestią ingerencji wspólnoty mieszkaniowej w użytkowanie lokalu.

Prawo medyczne

Nasz prawnik z Kościana lub Poznania zapewni Państwu również profesjonalne porady z prawa medycznego. Może pomóc zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi, a także diagnoście laboratoryjnemu, pielęgniarce oraz innym pracownikom związanym ze służbą zdrowia, bazując na swojej rozległej wiedzy oraz bogatym doświadczeniu.

Prawo handlowe

Nasza kancelaria zajmuje się również prawem handlowym, obejmując swoim doradztwem między innymi stosunkami związanymi z obrotem gospodarczym. Pomagamy wypełnić wszystkie wymagane, a niejednokrotnie bardzo skomplikowane przepisy i uniknąć wielu niepożądanych konsekwencji. U nas zawsze otrzymają Państwo rzetelne wsparcie merytoryczne.

Postępowanie przed sądem

Nasz prawnik może również reprezentować Państwa przed sądem w Kościanie bądź Poznaniu. Będziemy godnie reprezentować Państwa interesy i zaplanujemy odpowiednią strategię działania, która zwiększy prawdopodobieństwo sukcesu. Dzięki bogatym kwalifikacjom, możemy zająć się sprawami z wielu dziedzin prawa.

Cennik usług

Zapewniamy porady prawne przez Internet już od 49 zł brutto. Chcąc poznać dokładną cenę, należy wysłać do nas formularz z możliwie jak najdokładniej opisanym problemem. Jeśli posiadają Państwo dodatkowo związane z nim dokumenty, będą one z pewnością bardzo pomocne przy wyliczaniu kosztu usługi. Zapraszamy też do naszego biura tych klientów, którzy wolą udzielane osobiście porady prawne. Kościan i Poznań stanowią lokalizacje oddziałów kancelarii.

Przejdź do cennika

Korzyści z współpracy

Niekwestionowaną zaletą naszych porad prawnych online jest fakt, że można w ten sposób uzyskać w pełni profesjonalną pomoc bez wychodzenia z domu. Jest to też bardzo szybka usługa - odpowiedź otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin, a w pilnych przypadkach nawet jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu, że porada zostanie przekazana w formie pisemnej, będzie można dokładnie się w nią wczytać i wrócić do niej w razie potrzeby.

UZYSKAJ PORADĘ