Tagi: akwarium ph kontroler ista, testowy akwarium, test eau aquarium, ph, przemysłowy regulator ph, arduino ph, akwarium wifi, akwarium ph, led akwarium woda morska wifi, akwarium.

zł154.48 zł220.67
  • W magazynie
  • o154


  • marka: SIEDEM PANIE
  • Numer Modelu: D-813

2-w-1 PH kontroler ph wymiana sondy Akwarium гидропонный elektroda ph metr potencjalne testowy monitor cyfrowy zbiornik wody morskiej

Cechy:

100% nowy i wysokiej jakości

Specyfikacja moc: AC220/240V

Częstotliwość: 50/60 Hz

Wyświetlacz: 0,56-calowy duży wyświetlacz led

Zakres badań PH: 0-14

Zakres regulacji ph: 3-11

Rozdzielczość PH: 0,01 PH

Dokładność PH: ±(0,1%+2digits) (po korekcie)

Impedancja: 10 ohm

Zewnętrzna kalibracja: zewnętrzna PH7, PH4 (CAL)

Limit temperatury i wilgotności: 0°~50°C i wilgotność poniżej 90%RH

Rozmiar hosta: 8,5 cm*15 cm*4 cm

Standardowe akcesoria

1 regulator PH (wyświetlacz led), 1 komputerze-wieszak, na 1 butelkę kalibracyjnych roztworów PH7.0 i PH4.0, 1 * elektrody trzon PH, 1 zestaw podwieszanego łącznika электродного pręta, 1 instrukcja.

Jak używać:

Więcej informacji można znaleźć w instrukcji

Czyszczenie i konserwacja:

1. podczas czyszczenia elektrody, proszę wyjąć wtyczkę z gniazdka i odłączyć zasilanie.

2. gdy ph-elektroda umieszczona w wodzie, nie powinien przekraczać wysokość pokrywy elektrody.Należy regularnie czyścić miękką szczotką w ciągu 1 miesiąca.Gdy elektroda nie jest używane, należy umieścić go w roztwór do przechowywania.To normalne, jeśli jest krystaliczny zjawisko.

3. PH-elektroda-to precyzyjny szklany produkt, proszę, nie uderzaj.

4. nie czyścić elektrody PH rękami, szmatką lub alkoholem.

5. Ten produkt jest przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego.

Uwagi:

Proszę pozwolić 1-2cm błąd ze względu na pomiar ręczny.pls upewnij się, że nie masz nic przeciwko, zanim proponujesz cenę.

Alipay, West Union, TT, wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW; * jeśli otrzymana wartość jest mniejsza niż wartości zamówienia, pieniądze mogą być wspierane i zamówienie jest zamknięty, więc proszę, zapłać za odpowiednią cenę; * proszę o zapłatę w ciągu trzech dni od zamówienia 1. Sposób dostawy: Onlineporadyprawne.pl DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS CHINA POST,ect; globalne statki (za wyjątkiem niektórych krajów lub specjalnych miejsc); 2. Jeśli sposób transportu kupujący wolą nie korzystać (brak lotu, trudno wyczyścić), skontaktujemy się i doradzimy klientowi wybrać inne sposoby dostawy, jeśli kupujący nie odpowie do wysyłki, wyślemy najbardziej odpowiedni w zależności od aktualnej sytuacji Kurier; 3. ESCROW szybką realizację zamówienia, po weryfikacji płatności; 4. czas transmisji usługa świadczona przez przewoźnika, wyłączając weekendy i święta; 5. podczas chińskiego wakacyjnym lub w szczególnych okolicznościach wysyłka harmonogram może ulec zmianie; 6. proszę, skontaktuj się z nami.Jeśli nie otrzymasz swój ładunek przez długi czas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. 7. nie ponosimy odpowiedzialności za to, że kupujący nie może odebrać przesyłkę z następujących powodów: * kupujący odmawia wykonania obowiązku odprawy celnej.Odprawa celna musi być dozwolone przez kupującego. * Kupujący, proszę, upewnij się, że adres zamówienia jest prawidłowe; * kupujący nie odbiera telefonu, kiedy przybywa do lokalnego biura przewoźnika, na przykład.Poczta * Express nie kontaktuje się z kupującym w terminie.

* Koszt wysyłki nie zawiera żadnych podatków w imporcie,a kupujący ponosi odpowiedzialność za należności celne.

Poniżej znajdują się nasze gwarancyjne powiadomienia dla większości towarów: 1. po otrzymaniu, należy skontaktować się z nami w ciągu 7 dni (za wyjątkiem świąt), aby potwierdzić i powrócić przez 3 dni po tym, jak potwierdzimy; 2.nie ma żadnych powodów do zwrotu lub zwrotu, Fracht (obie strony) i dodatkowe koszty będą na koncie kupującego; 3. dla uszkodzonych lub niewłaściwych produktów, prosimy wysłać do nas wyraźny obraz.Po tym, jak potwierdzimy, zwrotu lub zwrócimy pieniądze lub wymienimy; 4. z racji tego, że kolor wyświetlacza różni się, gdy część telefonu i monitora, mogą być różnice między zdjęciami i przedmiotami materialnymi.Jeżeli nie zgadzasz się z tego, proszę, zastanów się dwa razy, zanim składać zamówienia; nie będziemy podejmować takie spory; 5. wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie elementy i akcesoria.Kupujący powinien podać nam numer przesyłki, numer zamówienia, konkretne przyczyny i t. d. 6. Gdy otrzymamy powyższe zamówione towary.Zwrócimy ci pełną kwotę zakupu.

1. Damy opinię nabywcy po tym, jak zamówienie jest zakończona; 2. Staramy się oferować najlepsze usługi dla wszystkich klientów i dążymy do 100% satysfakcji klienta!opinie i sugestie klienta są dla nas bardzo ważne i innych klientów; 3. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić nam pozytywną ocenę (Pięć gwiazdek) w nagrodę i tyle; jeśli nie , skontaktuj się z nami przed negatywnych/neutralnych opinii, będziemy pracować z wami, aż do twojego całkowitego spełnienia.Uwaga: wynik poniżej 5 może zniszczyć naszą reputację.Napisz opinię

Pokrewne produkty