Tagi: wyroby medyczne, nieutwardzona uchwyt do kadzidła, duży szwajcarski piłkę, refluks kadzidła, хехебжд, противоточная wspólnego ceramiczna mała klasztorna różdżka, zawsze pamiętaj, że jesteś, artystyczna medycyna, podstawka do kadzideł, kadzidło piołun.

zł35.80
  • W magazynie
  • o216


  • marka: LISM
  • Aplikacja: Ciało
  • Standardowe Napięcie Prądu: NIE
  • Rozmiar: Large
  • Numer Modelu: Piłka do masażu
  • Materiał: Inne

1 zestaw zawiera 3 sztuki: mały, średni, duży ( kolor wysyłany jest losowo )

ROZMIAR:

Średnica S: około 6 cm

Średnica m: około 8 cm

L średnica: około 10 cm

1: [kuchenka mikrofalowa] pakiet moxa najpierw w wilgotnej warstwie posypać warstwą wody, a następnie użyj plastikowe opakowanie worek moxa lub połóż mokry ręcznik, przygnębiony wodą, owinąć pakiet moxa, tak, że niski grzanie w mikrofalowym ogrzewaniu w ciągu 3 - 5 minut, zdjąć фумигационный bat i kuli z tyłu temperatury testu.Temperatura odpowiednia do gości głowy, plecy, nogi lub przechylenia ciała limfatyczny trochę, prasy, prasy nacisku i innych rodzajów masażu. 2: [płyta] za pomocą rozgrzane worki moxa, aby zawinąć do góry i umieścić wewnątrz płyty, podgrzać 3-5 minut po tym, jak woda dokładne.Po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury przed użyciem.

3: [] dostępna temperatura ogrzewania parowego pakiet oparzenia słoneczne owinięty w folię, z ogniem postawić garnek na kratkę i szybować około 30 minut (za mało ciepła może być odpowiedni, aby zwiększyć czas grzania), włącz garnka z wodą, aby uniknąć multi-patelnie.

4: losowe sprzedaż kolory.

Zakazuje wilgoć i zimno, dostosowując yin i yang, qi i krew, uaktywnij Qi, aby rozwiązać zastój, wzmacniając życiową Qi, aby pozbyć się patogenu.

Jest on używany do reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby szyjki macicy vertbvra, периатрита ramię, lędźwiowego perforacji krążka, psoatic napięcia, гиперостоза склеротина, dymenorrhea, эпигастралгии, uraz tkanek miękkich, etc.

Zastosowanie: sposób pierwszy, najpierw zwilż piłka do masażu, a następnie umieścić kuchenkę mikrofalową, podgrzać na małym ogniu około 2 minut, następnie wyjąć i położyć na skórę.Drugi sposób, najpierw należy zapakować produkt w folię lub woreczek foliowy, umieścić go w parowiec, пропарьте w ciągu 10-15 minut na średnim ogniu, należy pamiętać, że czas nagrzewania powinno być ustalone w zależności od aktualnej sytuacji, a nie jest stała!Gaoxiaowei 1989
2020-12-18
5/5
Cool taiskia bags. Come quickly. I'll order more.

Napisz opinię

Pokrewne produkty