Tagi: linia dokładności, obiegową powielacz do kopiowania, kątomierz, szkoła Conana, obiegową miernik, obiegowa czujnik, zabawny mikrofon, naklejki samochodowe kompasy, elektronarzędzie stolarstwo, wyroby drewniane.

zł58.22 zł72.76
  • W magazynie
  • o340


  • Dowód: NIE
  • DIY dostawy: Maszyna do obróbki drewna
  • marka: Милси!
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Łatwy w użyciu z запирающим kierowniczego: po prostu kliknij zębami kołków na kształt i nast.Z запирающим mechanizm do łatwego przesyłania obrazu.Jeśli kołki są zbyt wolne, możesz po prostu użyć szczypiec, aby ponownie docisnąć końcówki mosiądz nakładki, aby przywrócić jakąś szczelność.Wygodne i oszczędza czas i energię.

Rozmiar: 10 cm/25 cm wielofunkcyjny obiegową profil, dostępny zarówno w calowe, jak i w calowe wymiarach.Rozmiar etykiety z obu stron i obie strony są dostępne.

MATERIAŁ: Wykonane z twardego i wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, lekki, wytrzymały i dobrze zbudowany.Dobrze pracował w katalogowania tradycyjnych drewnianych formowania kształtów.

Praktyczne narzędzie: przydatne narzędzia do pracy z różnego rodzaju symulacji.Ruch kołków naprawdę elastyczne, co ułatwia pomiar i cięcie.Doskonałym narzędziem pomagającym pozbyć się domysły.

Szerokie zastosowanie: ta obiegowa czujnik nadaje się do pomiaru wielu nieregularnych przedmiotów, намоточных rur, auto blachy, okrągłe ram, rur, płytek, paneli, desek, kanałów wentylacyjnych, wykładzin, dywanów, formowania itp. Prosimy uważać przy użyciu, aby uniknąć kontuzji.

kolor: szary

Materiał: Plastik

rozmiar: ok. 25 * 10 cm

Zawartość Opakowania:

1*obiegowa czujnik

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cmNapisz opinię

Pokrewne produkty