Porady prawne przez Internet

Nasza oferta obejmuje wiele dziedzin, w zakresie których zapewniamy rzetelne porady prawne online. Prawo rodzinne, pracy, podatkowe, karne, administracyjne i handlowe to tylko kilka z nich, gdyż tak naprawdę posiadamy jeszcze bardziej rozległą wiedzę. Pełną cenę usługi podajemy zawsze już na etapie negocjacji i nie doliczamy dodatkowych kosztów. Nasza pomoc prawna to doskonała usługa dla osób, którym zależy na czasie, ponieważ zostaje ona zrealizowana już w ciągu 24 godzin. Ponadto, w przypadku, gdy klient poinformuje nas, że potrzebuje informacji najszybciej, jak to tylko możliwe, staramy się dodatkowo przyspieszyć ten proces. Jeśli wolą Państwo kontakt osobisty zamiast internetowego, oferujemy także porady prawne w Poznaniu i Kościanie, gdzie znajdują się oddziały naszej kancelarii.

Nasza oferta

Prawo pracy

Stosunki między pracodawcą a zatrudnianą przez niego kadrą to jedno z najpopularniejszych zagadnień, w kwestii których przygotowujemy porady prawne przez internet. Prawo pracy obejmuje między innymi sprawy związane z urlopami wypoczynkowymi oraz wychowawczymi, dzięki czemu można dopilnować, aby otrzymać wszystkie należne dni wolne. Ponadto, w zakresie tej dziedziny pomożemy Państwu w sporządzeniu umowy, a także jej rozwiązaniu, gdy zajdzie taka konieczność oraz wielu innych sprawach.

Prawo rodzinne

W naszej bogatej ofercie można znaleźć również porady prawne online z prawa rodzinnego, które stanowi niebywale trudną dziedzinę ze względu na bardzo osobisty charakter. Warto zapewnić sobie profesjonalne wsparcie, decydując się np. na rozwód, ponieważ pozwala to zdjąć z siebie ciężar dopilnowania wszystkich formalności w tym niełatwym czasie. Poza tym, doradzimy Państwu w kwestii ubiegania się o alimenty lub przysposobienie, a także podziału majątku oraz władzy rodzicielskiej.

Prawo handlowe

Można u nas uzyskać także profesjonalną pomoc z zakresu prawa handlowego. Oznacza to, że wyjaśnimy Państwu na przykład jak założyć, prowadzić i rozwiązać różne rodzaje spółek, w tym komandytową, jawną, cywilną, partnerską i z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomożemy początkującemu przedsiębiorcy zarejestrować się w Krajowym Rejestrze Sądowym i spełnić wszystkie inne niezbędne formalności, związane z otwarciem własnego biznesu.

Prawo spadkowe

Po śmierci bliskiej osoby, należy zająć się uporządkowaniem jej kwestii majątkowych. Oferujemy więc również naszym klientom rzetelne wsparcie w sprawach związanych z prawem spadkowym. Doradzimy między innymi jak zrealizować testament oraz wyjaśnimy, jakie opłaty podatkowe należy uiścić, aby dziedziczenie przebiegło zgodnie z przepisami. Może się również zdarzyć, że zechcą Państwo zrzec się spadku i w tej kwestii również doskonale sprawdzą się nasze porady prawne przez internet.

Prawo administracyjne

Z naszą pomocą, bez problemu dopełnią Państwo wszystkich formalności administracyjnych. Pomagamy klientom np. w sprawie ubiegania się o obywatelstwo, a także prowadzenia ksiąg wieczystych. Co więcej, posiadamy także bogatą wiedzę o prawie budowlanym i wyjaśnimy, jakie zezwolenia należy uzyskać, aby zrealizować planowaną inwestycję. Poza tym, można się do nas zgłosić z pytaniami odnośnie gospodarki istniejących już nieruchomości, ochrony środowiska i innych zagadnień.

Prawo karne

Nasz prawnik z Kościana lub Poznania zapewni Państwu również profesjonalne doradztwo odnośnie prawa karnego. Może to wiązać się z interesem zarówno pokrzywdzonego, jak i oskarżonego, a także świadka. Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem w sprawach związanych np. z przemocą w rodzinie, przestępstwami nieletnich czy dystrybucją narkotyków. Zajmujemy się również mandatami, wykroczeniami, zatarciami skazania, przedawnieniami i nie tylko.

Pełną listę znaleźć można w kategoriach

UZYSKAJ PORADĘ