Pomoc prawna – Poznań

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z Poznania, których specjalnością jest pomoc prawna udzielana w sieci. Oprócz porad prawnych online zajmujemy się także przygotowywaniem pism procesowych oraz wniosków, a także reprezentujemy interesy naszych klientów przed wybranymi instytucjami. Nasza główna siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, lecz dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oferujemy porady prawne przez Internet, docierając zarówno do mieszkańców Poznania, jak i całego kraju. Wiedza, którą Kancelaria zdobyła na przestrzeni lat, pozwala nam świadczyć kompetentne usługi oraz służyć doświadczeniem naszym klientom.

KANCELARIA ADWOKACKA
Adres: ul. Szkolna 1/207, 61-832 Poznań
Tel. kom.: 503 597 874
Email: info@onlineporadyprawne.pl

Nasza oferta

Nasze porady prawne online obejmują prawo pracy oraz prawo rodzinne, a także szereg innych dziedzin, które przedstawione zostały na dedykowanej podstronie. Naszym klientom wskazujemy jakie dokumenty muszą zostać opracowane dla wybranego zagadnienia, a także gdzie należy je złożyć, aby wypełnić swoje zobowiązania. Dodatkowo, porady prawne, których udzielamy online, uwzględniają również dokładną i dogłębną analizę wybranego problemu. Zawsze staramy się wyposażyć naszych klientów w najaktualniejsze informacje oraz wskazać drogę, która pomoże im w osiągnięciu konkretnych rezultatów i wyników.

Przejdź do oferty

Prawo rodzinne

Jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie rzetelnych informacji odnośnie kwestii takich jak rozwody, ubieganie się o alimenty czy podział majątku są oferowane przez nas porady prawne online. Prawo rodzinne to dziedzina, w której wsparcia poszukują osoby zmagające się z niezwykle różnorodnymi problemami.

Prawo pracy

Pracodawcy oraz pracownicy poszukujący wsparcia docenią pomoc, którą świadczy serwis Porady Prawne Online. Prawo pracy zostało skonstruowane w taki sposób, aby ochraniać poszkodowaną kadrę przed nadużyciami ze strony zatrudniającego. Opracowujemy kompleksowe odpowiedzi na zadane w tej kwestii pytania.

Prawo cywilne

Nasza pomoc prawna jest świadczona online lub w mieszczącej się w Poznaniu kancelarii i uwzględnia także zagadnienia prawa cywilnego. Zajmujemy się między innymi sprawdzaniem oraz przygotowywaniem umów, sprawami dotyczącymi prawa rzeczowego czy odszkodowaniami, które przysługują naszym klientom.

Prawo karne

Udzielamy asysty osobom, którym zależy na lepszym zrozumienia zapisów kodeksu karnego oraz odpowiedzialności karnej ciążącej na osobach dopuszczających się czynów zabronionych. Pomoc prawna może zostać udzielona przez Internet, w specjalnie przygotowanym panelu, lub podczas osobistego spotkania w kancelarii.

Prawo spadkowe

W naszej kancelarii świadczymy profesjonalne porady prawne dla Poznaniaków oraz innych osób odwiedzających naszą siedzibę, także w kwestiach prawa spadkowego. Pomagamy przy procesie przyjęcia spadku lub w sytuacji, gdy klient chce się go zrzec, a dodatkowo objaśniamy wszelkie szczegóły odnośnie tych czynności.

Prawo administracyjne

Pomagamy przy formułowaniu skarg czy zażaleń składanych do urzędów związanych z administracją publiczną. Wskazujemy w jaki sposób należy złożyć wnioski oraz odwołania, a także opracowujemy odpowiedzi na pytania zadane online. Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące wsparcia z zakresu prawa administracyjnego.

Przejdź do pełnej oferty

Koszt usług

Wszystkie porady prawne - zarówno udzielone w naszej siedzibie w Poznaniu, jak i przez Internet - są wyceniane indywidualnie. Koszt przygotowania przez nas kompleksowych odpowiedzi jest uzależniony od złożoności zapytania klienta, a także czynności, które musi podjąć nasz zespół, aby je opracować. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, który umożliwi nam sprzędzenie kosztorysu - ceny zaczynają się już od 49 zł!

Przejdź do cennika

Dlaczego my?

Korzystając z naszej pomocy prawnej, klienci mają pewność, iż zostaną obsłużeni w najkrótszym możliwie terminie. Osoby, którym zależy na czasie, cenią sobie punktualność naszej kancelarii oraz doskonałą znajomość przepisów polskiego prawa. Oprócz porad prawnych online, zajmujemy się także sporządzaniem różnorodnych pism procesowych. Nasz zespół stanowi niezawodne wsparcie dla osób w Poznaniu oraz w całym kraju.

UZYSKAJ PORADĘ