Porady prawne – prawo cywilne

Zapewniamy Państwu pomoc między innymi z zakresu prawa cywilnego. Jest to dziedzina, która zajmuje się regulowaniem norm obowiązujących w stosunkach między autonomicznymi podmiotami. Oznacza to, że nie mamy tutaj do czynienia z typowym dla prawa publicznego podporządkowaniem jednego podmiotu względem drugiego.

Oferujemy Państwu porady prawne w Poznaniu, Kościanie oraz online dotyczące między innymi sporządzania umów, starania się o odszkodowanie, ochrony konsumenta, zasiedzenia, prawa własności i nie tylko.

Porady prawne przez internet – oferta

 • Umowy

  Podczas przygotowywania zawartości umowy, warto skorzystać z pomocy jak najlepszego specjalisty, aby cała treść była w pełni zgodna z obowiązującym prawem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wychwycić szczegóły, których na pierwszy rzut oka można nie zauważyć.

 • Odszkodowania

  Odszkodowanie to świadczenie, które ma za zadanie kompensować szkodę, jakiej doświadczyła dana osoba w wyniku zdarzenia, za które odpowiedzialny jest inny podmiot. Może to dotyczyć np. strat materialnych lub uszczerbku na zdrowiu.

 • Ochrona konsumenta

  Nasza pomoc prawna może wiązać się również z ochroną konsumenta. Oznacza to, że przygotujemy dla Państwa porady związane np. z doświadczeniem oszustwa, nadużycia, niepełnego wywiązania się z zawartej umowy i nie tylko.

 • Własność i posiadanie

  Otrzymają Państwo u nas również pomoc związaną z własnością. Takie porady mogą być przydatne na przykład w związku z dzierżawą, leasingiem, najmem lub pożyczką, a także zrzeczeniem się praw do danego mienia bądź przekazaniem ich innej osobie.

Nasze porady obejmują również

 • Zasiedzenie
 • I wiele więcej…

UZYSKAJ PORADĘ